Čo sú Fitness programy?

Sú to balíčky služieb, ktoré využívaš z pohodlia domova. Ich cieľom je motivovať ťa k zdravšiemu životnému štýlu, zvyšovať povedomie o správnych stravovacích návykoch a aktívnej starostlivosti o telo pohybom. Základom je dosahovať výsledky s udržateľným efektom a dobíjať sa pozitívnou energiou.

Ako zistím, ktorý Fitness program je pre mňa vhodný?

Prvým krokom je zhodnotiť svoj doterajší životný štýl v oblasti pohybu, stravy a myslenia a tiež svoje vedomosti a schopnosti v tejto oblasti. Následne si urči, v ktorej oblasti potrebuješ pomôcť.

Program STANDARD je určený ako pre začiatočníka, tak aj pre pokročilého cvičenca, ktorý sa zaujíma o zdravý životný štýl, možno nejaké „diétky“ a cvičenia skúsil, ale nenašiel to pravé pre neho alebo režim nedokázal udržať. Tento program ti pomôže nastaviť základné návyky prostredníctvom vzorového stravovacieho plánu a pri tom budeš efektívne cvičiť.

Program PREMIUM je tiež určený ako pre začiatočníka, tak aj pre pokročilého cvičenca. Ak však máš medzery v oblasti zdravej výživy, prípadne si sa o ňu nikdy nezaujímal, chceš cvičiť ale chýba ti motivácia, tak v tomto programe nájdeš pomoc a podporu vo všetkých oblastiach. Pokiaľ máš v strave obmedzenia, intolerancie alebo iné požiadavky, stravovací plán je tu pripravovaný na mieru.

Budem k tréningom potrebovať športové náradie?

Všetky cvičenia sú založené na posilňovaní s vlastnou váhou. Používať budeš len základné náradie, ktoré nie je nákladné si zadovážiť, prípadne iné pomôcky, ktoré máš bežne doma.

Budú tréningy prebiehať online vo vopred určených termínoch?

Nie, tréningy budeš mať k dispozícii počas celého obdobia členstva. Bude na tebe kedy si zacvičíš. Tréning si môžeš kedykoľvek aj zopakovať.

Musím si každý mesiac zakúpiť program PREMIUM, ak budem mať už stravu pod kontrolou?

Keď spolu správne nastavíme tvoje myslenie a stravovanie, a budeš si sám sebou istý, postačovať ti bude program STANDARD, s ktorým môžeš pokračovať v nasadenom tréningovom tempe. Je ale individuálne, za aké obdobie sa k tomu dopracuješ.